Tarjei Y. Bjørkly : Partner

Tarjei Y. Bjørkly

Partner

tarjei@odinprosjekt.no
+47 900 63 037

Stian Davidsen : Partner

Stian Davidsen

Partner

stian@odinprosjekt.no
+47 911 92 771

Ole-Morten Duesund : Partner

Ole-Morten Duesund

Partner

olemd@odinprosjekt.no
+47 938 91 149

Torstein Fjeldet Lunde : Partner

Torstein Fjeldet Lunde

Partner

torstein@odinprosjekt.no
+47 917 81 389

Maria Vågenes : Adm.ansv./prosjektkoordinator

Maria Vågenes

Adm.ansv./prosjektkoordinator

maria@odinprosjekt.no
+47 930 96 699

Eirik Steine : Seniorrådgiver

Eirik Steine

Seniorrådgiver

eirik@odinprosjekt.no
+47 992 59 951

Jan-Erik Berger : Seniorrådgiver

Jan-Erik Berger

Seniorrådgiver

jeberger@odinprosjekt.no
+47 991 00 093

Agla Margrét Egilsdóttir : Seniorrådgiver

Agla Margrét Egilsdóttir

Seniorrådgiver

agla@odinprosjekt.no
+47 948 75 036

Øyvind Kjørlaug : Seniorrådgiver

Øyvind Kjørlaug

Seniorrådgiver

oyvind@odinprosjekt.no
+47 917 43 219

Eirik Lekven : Seniorrådgiver

Eirik Lekven

Seniorrådgiver

eirik.lekven@odinprosjekt.no
+47 452 69 894

Arild Richard Johansen : Seniorrådgiver

Arild Richard Johansen

Seniorrådgiver

arild@odinprosjekt.no
+47 991 21 352

Gry Loftesnes : Seniorrådgiver

Gry Loftesnes

Seniorrådgiver

gry@odinprosjekt.no
+47 473 96 115

Silje Kristine Graue Lerøy : Seniorrådgiver

Silje Kristine Graue Lerøy

Seniorrådgiver

silje@odinprosjekt.no
+47 924 60 024

Asbjørg Pétursdóttir : Rådgiver

Asbjørg Pétursdóttir

Rådgiver

asbjorg@odinprosjekt.no
+47 478 51 050

Jon Fredrik Skjerve : Partner

Jon Fredrik Skjerve

Partner

jonfredrik@odinprosjekt.no
+47 402 34 145

Lars Haatveit Jenssen : Seniorrådgiver

Lars Haatveit Jenssen

Seniorrådgiver

lars@odinprosjekt.no
+47 917 97 139

Øystein Løseth : Seniorrådgiver

Øystein Løseth

Seniorrådgiver

oystein@odinprosjekt.no
+47 926 17 759

Øystein Karlsen : Seniorrådgiver

Øystein Karlsen

Seniorrådgiver

oystein.karlsen@odinprosjekt.no
+47 906 06 133

Jannicke Klepp Tryggestad : Seniorrådgiver

Jannicke Klepp Tryggestad

Seniorrådgiver

jannicke@odinprosjekt.no
+47 411 47 254

Erik A. Holmstad : Rådgiver

Erik A. Holmstad

Rådgiver

erik@odinprosjekt.no
+47 936 26 741

Nikolai Munthe-Kaas : Rådgiver

Nikolai Munthe-Kaas

Rådgiver

nikolai@odinprosjekt.no
+47 414 12 262

Jørgen Paschen Justvik : Rådgiver

Jørgen Paschen Justvik

Rådgiver

jorgen@odinprosjekt.no
+47 917 95 683

Rune Gabrielsen : Rådgiver

Rune Gabrielsen

Rådgiver

rune@odinprosjekt.no
+47 414 42 577

Katrine Anemone Richter : Rådgiver

Katrine Anemone Richter

Rådgiver

katrine@odinprosjekt.no
+47 452 31 847